Zespoły zatwierdzone do udział w turnieju Lajkonik Cup 2019 według wieku

 

Dziewczęta rocznik 2005 (K05) zesp.: 15

  • » SPR Olkusz – 1
  • » MKS „3KF-Włókniarz” Mirsk – 1
  • » UKS Krakowiak’ 85 – 1
  • » KAUNO R.SM Litwa – 1
  • » MKS Ustroń – 1
  • » Önnereds HK Szwecja – 2
  • » Salaspils Sport School Łotwa – 1
  • » IK Sävehof Szwecja – 3
  • » RCOR Białoruś – 1
  • » ŠŠK pri SLŠ Prešov Słowacja – 1
  • » Handball club „BNTU-BelAZ” (Minsk Region)- 2

Dziewczęta rocznik 2006 (K06) zesp.: 16

  • » MKS Victoria Świebodzice – 1
  • » UKS 23 Płock – 1
  • » SPR Olkusz – 1
  • » UKS Dwójka Małkinia Górna – 1
  • » SP13 MTS Żory – 1
  • » SKS Kusy Kraków – 1
  • » MUKS Skałka – Śląsk Świętochłowice – 1
  • » MOSM Tychy – 1
  • » UKS Dziewiątka – 1
  • » Dobele SS Łotwa – 1
  • » RCOR Białoruś – 1 –
  • » UKS Bukowia – 1
  • » SP 89 Kraków – 1
  • » HC Hlučín Czechy – 1
  • » Handball club „BNTU-BelAZ” (Minsk Region)- 1
  • » UKS START Pietrowice Wielkie – 1

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze (K07) zesp.: 16

  • » UKPR Agrykola Warszawa – 2
  • » UKS 23 Płock – 1
  • » UKS Dwójka Małkinia Górna – 1
  • » MKS „3KF-Włókniarz” Mirsk – 1
  • » SP13 MTS Żory – 1
  • » SKS Kusy Kraków – 1
  • » MUKS Skałka – Śląsk Świętochłowice – 1
  • » MOSM Tychy – 1
  • » MKS Ustroń – 1
  • » KMKS Kraśnik – 2
  • » UKS Dziewiątka – 1
  • » SPR Lublin SSA – 1
  • » Salaspils Sport School Łotwa – 1
  • » UKS START Pietrowice Wielkie – 1

Chłopcy rocznik 2004 (M04) zesp.: 15

    • » UKPR Agrykola Warszawa – 1
    • » CYSS 3 Melitopol Ukraina – 1
    • » UKS Krakowiak’ 85 – 1
    • » SKS Kusy Kraków – 1
    • » KU AZS UMCS Lublin – 1
    • » HC „Grifas” Litwa – 1
    • » K.S. Tajfun Harbułtowice – 1
    • » MKS Ustroń – 1
    • » SPR Wisła Sandomierz – 1
    • » UMKS PMOS Chrzanów – 1
    • » UKS Dziewiątka – 1 –
    • » Önnereds HK Szwecja – 2
    • » UKS Juvenia Rzeszów – 1
    • » MOSiR Bochnia – 1


Chłopcy rocznik 2005 (M05) zesp.: 12

  • » UKPR Agrykola Warszawa – 1
  • » SKS Kusy Kraków – 1
  • » KS ARENA Busko-Zdrój – 1
  • » K.S. Tajfun Harbułtowice – 1
  • » MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – 1
  • » UKS Dziewiątka – 1
  • » IK Sävehof Szwecja – 3
  • » RCOR Białoruś – 1 –
  • » HC Hlučín Czechy – 1
  • » UKS Szczypiorniak Ostrów Wielkopolski – 1

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi (M06) zesp.: 20

  • » UKPR Agrykola Warszawa – 1
  • » SKF Wisła Płock – 1
  • » MLKS Czarni Olecko – 1
  • » CYSS 3 Melitopol Ukraina – 1
  • » UKS Krakowiak’ 85 – 1
  • » SKS Kusy Kraków – 2
  • » SSRIR „START” Konin – 1
  • » K.S. Tajfun Harbułtowice – 1
  • » MKS Ustroń – 1
  • » Elektr Litwa – 1
  • » MKS MPEC PM Tarnów – 1
  • » SPR Wisła Sandomierz – 1
  • » UMKS PMOS Chrzanów – 1
  • » UKS Dziewiątka – 2
  • » Salaspils Sport School Łotwa – 1
  • » Hutnik Kraków – 1
  • » MOSiR Bochnia – 1
  • » UKS Nike Ciechanów – 1